نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: دوس دخدرم بهم فرصت نمیده کارامو جفت جور کنم برم خواستگاریش

2705
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47063
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Post دوس دخدرم بهم فرصت نمیده کارامو جفت جور کنم برم خواستگاریش

سلام من پیمان هستم 33 سالمه با خانومی تو رابطه ام حدودا 4ماهه بصورت جدی . البته 7سال پیش در حد یه دوستی ساده باهم بودیم و کات اما الان 4ماهه که باهم مثل دوتا نامزد عقد کرده رابطه قوی داریم . اینم بگم رابطه جنسی نداریم چون دوسش دارم حتی بوسه هم نداشتیم. مشکل من اینه ک تو کارم دوبتر سرم کلاه رفته و تازه تازه دارم جون میگیرمو دوتا واحد خریدم و خرید و فروش میکنم . اما الان بازار ملک خرابه و من دوتا واحد مونده تو دستم کل مولام تو اون واحداست و ماشین ندارم . این خانوم ماشین داره درامد بالای 20تومن داره چون حسابداره ارشد هستن . و همش تهیدم مینه که اگر تا 7 مرداد واحد فروختی و ماشبن خوب خریدی بسا خواستگاریم ولی اگر نفروختی و ماشین نگرفتی دگ همه چی تمام . میخوام بدونم من باید چکار کنم شرایط روحیم بحرانیه . من میگم اگ دوستم داری و میگی عاشقمی بهم لااقل 7 ماه 8 ماه زمان بده تا دوسه تا حرکت اقتصادی خوب بکنم و دست خیلی پر بیام خواستگاریت تا خانوادتم چشمشون منو بگیره . من ک نمیگم عقد شیم و بعد از عقد 7 ماه فرصت بده . من حتی با خودم گفتم بهش بگم سودا جان تو این هفت ماه حتی ماهی یک بار همو ببینیم و تماس ها هر دوسه روز یک مرتبه باشه . من نمیدونم چکاری باید بکنم لطفا راهنماییم کنید شدیدا مشکل دارم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47063
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دوس دخدرم بهم فرصت نمیده کارامو جفت جور کنم برم خواستگاریش

الان منو تهدید کرده و گفته عاشقتم دوستت دارم خیلی زیاد اما رو قول و قرار ک گذاشتیم حساسم چون روز اول فکر میکردم یکی از واحدا رو میفروشمو ماشین میخرم به سرعت برا همین قول دادم تا قبل مرداد ماه ماشین میخرم و ایشون هم آدمیه ک روی قول و قرار از هرچیزی حساس تره و براش مهمه حالا منو متهم به بدقولی کرده اما هم خدا هم خودش میدونه من علاوه بر فروش واحد تو دوماهه گذشته 20کیلو لاغر شدم چون مثل سگ دارم میدوام تا بتونم شرایط خوب فراهم کنم ک برم خواستگاری ایشون اما به این چیزا اهمیت نمیده و فقط ظاخر براش مهمه. من پدرم بهم 3000متر با6 تو شهریار داده ک ازدواج کردم توش ویلای خوشگل بسازم . پدرم پشتوانه خوبی بهم داده مغازه میلیاردی و باغ ارزشپند اما این چیزارو نمیبینه فقط ظاهرو میخاد حفظ کنه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46968
    تشکـر
    12
    تشکر شده 15 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    چه چیزی باعث شده قصد ازدواج با این خانوم رو داشته باشید؟
    ویرایش توسط Lonely AND LONELY : 07-23-2021 در ساعت 10:23 PM

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47063
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    اینکه سر سنگینه سرش به زندگی و کارشه
    حالا تو بحث زیبایی هم بله زیباست تما حقیقتا با خودم رو راستم من تا الان هیچ میل جنسی بهشون نداشتم شاید بخاطر مهر و علاقه ایه ک بهشون دارم
    و اینکه خانواده خیلی با شخصیت و خوبی داره . اما واقعا تو این مورد حرف هاش حالت چکش هست ینی میکوبونه آدمو. میگم سودا جان اول از همه ک خودت اوضاع مالی منو خانوادمو میدونی ک برای 9نسل بعد از ما ملک و املاک و اعتبارو پول هست . یکم عمقی نگر باش ظاهر بین نباش . حالا من تو این وضیت گیر کردم خودت میبینی باغچه داشتم معاوضه کردم دوتا واحد گرفتم و همین الان هر واحد پول پنج تا 207 هست تو چرا درک نمیکنی و انقدر بی رحمانه حکم میدی که تا هفت مرداد شد شد نشد من نیستم

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47063
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    حالا تو بحث زیبایی هم بله زیباست تما حقیقتا با خودم رو راستم من تا الان هیچ میل جنسی بهشون نداشتم شاید بخاطر مهر و علاقه ایه ک بهشون دارم
    و اینکه خانواده خیلی با شخصیت و خوبی داره . اما واقعا تو این مورد حرف هاش حالت چکش هست ینی میکوبونه آدمو. میگم سودا جان اول از همه ک خودت اوضاع مالی منو خانوادمو میدونی ک برای 9نسل بعد از ما ملک و املاک و اعتبارو پول هست . یکم عمقی نگر باش ظاهر بین نباش . حالا من تو این وضیت گیر کردم خودت میبینی باغچه داشتم معاوضه کردم دوتا واحد گرفتم و همین الان هر واحد پول پنج تا 207 هست تو چرا درک نمیکنی و انقدر بی رحمانه حکم میدی که تا هفت مرداد شد شد نشد من نیستم

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46968
    تشکـر
    12
    تشکر شده 15 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط peymang نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز
    این مدل عشق شما بلوغ یافته به نظر نمی رسه. همچنین به نظر نمی رسه رابطه مستحکمی بین شما و این خانوم وجود داشته باشه.
    بهتره هر دو به یک مشاور مراجعه کنید و هیجان زده تصمیم نگیرید.

7. کاربران زیر از Lonely AND LONELY بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46058
    تشکـر
    46
    تشکر شده 20 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

این دختر پول پرسته به درد نمیخوره
    اگه دوستت داشت بهت فرصت میداد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)